Elektronik Devre ve Kart Tasarımı
Pcb üretimi ve elektronik devre tasarımı

Elektronik Devre ve Kart Tasarımı

Hızlı ve güvenilir yazılım ve donanım geliştirme teknikleri sayesinde ekonomik bir şekilde ticarileşmenize yardımcı oluyoruz. Yenilikçi ve gelişen teknolojik sistemler, hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Bu imkanlar, yazılım ve donanım geliştirme zamanının ve maliyetinin azalmasına yardımcı oldu. Sizlere güvenilir ve hızlı bir ürün geliştirme imkanı sunuyoruz. Nesnelerin interneti, yapay zeka, görüntü işleme teknikleri ve gömülü sistem teknolojisi gibi araçları kullanarak sizlere yeni nesil bir sistem tasarımı sunuyoruz. Elektronik kart tasarımı ve kontrol kartı üretimi yaparak sizlere baştan sona bir hizmet veriyoruz. Antalya Teknokent’ te alanında uzman ekibimizle elektronik devre tasarımı yaparak testlerini geliştiriyoruz. Uzun ömürlü devreler üreterek elektronik kart tasarımında müşterilerimizin yanındayız. Bize ulaşarak ayrıntılı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Autoronics Elektronik Cihaz Üreten Firmalar Arasında

Elektronik kart tasarımı, gömülü sistem yazılımı ve devre tasarımı, bu günlerde hızlı büyüyen teknolojilerden biri haline geldi. uzaktan kontrollü devre kolay bir şekilde tanımlanacak olursa; insanla haberleşen makineler anlamına gelmektedir. Mesela evinizde bir ocak var, bu ocağın üzerindeki yemek pişiğinde size haber vermesini istiyorsunuz. İşte IoT, tam olarak budur. İnsanla konuşan veya haberleşen, hatta sizin için özel çözümler üreten elektronik kart tabanlı çalışan sistemlere verilen isimdir. Şimdi herkes şu soruyu merak edecektir. Neden IoT denilmektedir? veya adı neden otomasyon sistemi veya yazılımı değildir? işte bu noktada sizlere akıllı sistem terimini öğretmek istiyoruz. Yani her bir nesnenin internete bağlanması anlamına geliyor, IoT denildiğinde artık aklımıza gelen sistem, kendi kendine karar alan ve bu karaları işleyen, daha sonra da sizlere haber veren tamamen insansız çalışan makinelerdir. Autoroics olarak, elektronik cihaz üreten firmalar arasında yeni çözümlerimiz, hizmetlerimiz ve yüksek verimli elektronik sistemlerimizle işletmeniz için yeni bir vizyon olmak istiyoruz. Autoronics, akıllı ev otomasyonundan elektronik cihaz üretimine kadar her alanda Iot sistem hizmetleri sunmaktadır.

Elektronik Devre Kart Üretimi ve Program Tasarımı

Makinelere özel uygun fiyatlı, PCB baskı devre, Elektronik kart üretim ve yazılım imkanı sunuyoruz. Bunun yanında otomasyon sistemiyle entegre mobil uygulama ve Iot Teknolojisini geliştiriyoruz. Antalya Teknokent’ te elektronik kart tasarımı yapıyoruz. Devrelerin tüm testlerini geliştirerek güvenilir sistemler ve yazılımlar sunuyoruz.

Elektronik Devre ve Kart Tasarımı
Autoronics 16 Ekim, 2021
Bloglarımız
Endüstriyel Otomasyon
Fabrika ve makineler için özel tasarımlı otomasyon sistemi