Odoo ile İşinizi Büyütün

Odoo Nedir? Uygun fiyatlı erp sistemi? gibi soruların cevabını mı arıyorsunuz? Odoo, 3 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan en iyi bilinen açık kaynaklı ERP yazılımıdır. Açık kaynak kodlu yapısı sayesinde geliştirmeye açık ve uygun fiyatlı erp sistemidir.

Odoo Ne Yapar?

İşinizi her yerden takip edin, İşletmenizde olup biten tüm süreci ve aksaklıkları tespit edin.

Odoo uygulamaları, tüm iş ihtiyaçlarınızı tek, uygun maliyetli ve modüler bir çözümde karşılamanıza yardımcı olacak bir yapı sunar. Farklı teknolojiler aramanıza gerek yok. Odoo uygulamaları, iş süreçlerinizi tamamen otomatikleştirmenize, tasarruf ve avantajlardan yararlanmanıza olanak tanıyan mükemmel bir entegrasyon sunar.

Odoo size muhasebe programının yanında depo yönetim sistemi, Erp sistemi, Crm sistemi ve Websitesi modülü gibi birçok avantaj sunar

İhtiyacınıza Göre ERP & CRM
Odoo Mimarisi

Odoo backend olarak python, frontend olarak HTML/CSS/JS/QWEB kullananan bir yapı sunar. Kurulumu kolay ve oldukça güvenilir bir açık kaynak kodlu yazılımdır. Size detaylı bilgi vermemizi ister misiniz?

Bize Ulaşın
ERP Fiyatları Sorusuna Karşılık

Odoo uygun fiyat ve yüksek kaliteli çözümleri sayesinde gelişmiş bir yapı sunar. İşletmenizi hantal yazılım programlarından kurtarmanın tam zamanı. Size özel uygun fiyatlı çözümlerimize ulaşmak için bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Tüm İşlerinizi Kolaylaştırır

Geliştirmeye açık alt yapısı sayesinde yazılımınızı size özel hazırlıyoruz. Çoğu programın sunmadığı yüzlerce ekstra özellikle işletmenizi üst seviyeye taşıyoruz. Siz de bu ayrıcalıktan faydalanın

Bize Ulaşın
PROFESYONEL ERP YAZILIMI

ODOO İŞLETMENİZİN MALİYETLERİ DÜŞÜRÜR, KARINI ARTTIRIR

Neden Odoo Seçilmeli?

Açık kaynaklı bir yazılım olarak Odoo, özel bir topluluğa erişim ve bireysel iş ihtiyaçları için güçlü özelleştirilebilirlik dahil olmak üzere diğer yazılımların sahip olmadığı birçok avantaja sahiptir. Söz konusu birçok faydası olsa da, Odoo'nun ne olduğu hakkında iyi bir fikir edinebilmeniz için özellikleri anlaşılır bir hale getirdik. İşte en iyi Odoo avantajları:

TÜM İŞİNİZ İÇİN TEK ÇÖZÜM

Odoo, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir iş yazılım paketidir. Envanter, Satış, CRM, Muhasebe, Üretim, İnsan kaynakları ve daha fazlası gibi modülleri içerir. Odoo'nun uygulama mağazasında 10.000'den fazla uygulama bulunur, bu nedenle özel sektör ihtiyaçları bile karşılanır.

Düşük uygulama maliyeti: Odoo, düşük bir uygulama maliyetine ve düşük yinelenen maliyetlere sahiptir. Bunun nedenlerinden biri lisansla ilgili. Odoo'nun Topluluk sürümünün hiç bir lisans ücreti yoktur.

ÖZELLEŞTİRMEYE AÇIK

Odoo'nun en önemli avantajlarından biri özelleştirilebilirliğidir: Odoo ortakları, Odoo'yu işletmenizin bireysel ihtiyaçlarına uyacak şekilde değiştirebilir. Bu nedenle, Odoo'nun uygulama mağazasının ötesine geçen veya orada yeterince ele alınmayan belirli bir isteğiniz olsa bile, bir ortak bu özelliği sizin için geliştirebilir. Bu son derece değerlidir, çünkü şirket çapında bir ERP'nin benimsenmesi, genellikle çalışanlarınızdan ve personelinizden büyük davranış değişiklikleriyle gelir. ERP yazılımını ihtiyaçlarınıza ne kadar uygun hale getirirseniz, iş uygulamalarınızı o kadar az değiştirmek zorunda kalırsınız ve uygulama projenizin başarılı olma olasılığı o kadar artar.UYGULAMASI KOLAY

Odoo modüler bir yapıya sahip olduğundan (satış, muhasebe, envanter, vb. parçalara veya modüllere bölünmüş), aşamalı bir yaklaşımla uygulanabilir, örn. Bir seferde bir modül. Bu, özellikle büyük bir şirketiniz varsa kullanışlı olan yönetilebilir bir hızda ilerlemesini sağlar. Ayrıca 1) birlikte çalıştığınız uygulama ortağının yeteneğini ve 2) yazılımın işlevselliğini test etmenize olanak tanır, böylece bu iki yönün tatmin edici olup olmadığına karar verebilirsiniz.

KOLAY ENTEGRASYON

Özelleştirilebilir olmanın yanı sıra Odoo, API dostudur ve entegrasyonu kolaydır. Yani QuickBooks veya faydalı bulduğunuz başka bir yazılım kullanıyorsanız, onu yeni ERP sisteminize entegre edebilirsiniz. Tıpkı önceki faydada (özelleştirilebilirlik) olduğu gibi, bu fayda, yeni ERP'nizi benimserken şirketinizin yapması gereken davranış değişikliği miktarını azaltır. Bunun da ötesinde, belirli bir yazılımın o işlev için bulduğunuz en iyi yazılım olduğunu düşünüyorsanız ve onu korumak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Jennifer Lutheran

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Jennifer Lutheran

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Jennifer Lutheran
HEMEN TEKLİF ALARAK YENİ BİR YAZILIMA GEÇ

Diğer çalışmalarımızı incelemek için website sayfalarımızı inceleyin..